Sancaktepe Baskılı Koli Bantları, Sancaktepe Baskısız Koli Bantları, Sancaktepe Baskılı Peçete, Sancaktepe Maskeleme Bantları, Sancaktepe PVC Bantlar

Baskılı Koli Bantları Flexo baskı tekniği ile koli bandı üzerine 5 renge kadar baskı yapabiliriz. İhtiyaca göre soğuk yada sıcak hava dayanımı sahip yada el ile kopabilen hammadde tercihi yapılabilir. Grafik ve klişe çalışması tarafımızdan yapılarak müşterimizin kolay ve hızlı bir şekilde ürüne sahip olması sağlanır. Kısa termin süremiz ve kabul edilebilir baskı miktarımız ile müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız.

Müşterilerimizden gelen talepler paralelinde Jumbo halinde veya istenilen en ve uzunlukta dilimlenmiş halde yapışkanlı bantlar pazara sunulmuştur. Bantlar standart olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi olarak üretilmekte talep üzerine istenilen rengin uygulanması yapılmaktadır. İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bandı imal etmekteyiz. Baskılı koli bandı kullanımı ambalajınızın tüketim noktasına kadar açılmasını önleyerek kolilenmiş malınıza emniyet ve kişilik kazandırırken ücretsiz reklam ve tanıtım avantajı sağlamaktadır.

Markalaşma sürecinin bir adımı ya da güvenlik nedeniyle tercih edilen baskılı koli bandı imalatı firmamızın temel iş kollarından birisidir. Bu grupta faaliyet gösteren makinalarımız zemin + 5 renge kadar baskı yapabilmektedir. Hızlı tedarik süremiz ve baskı kalitemiz ile marka, slogan ya da uyarılarınızın görünürlüğünü kolayca arttırabiliriz. Ürün Kullanım Alanları ve Özellikleri:Koli kapatma ve paketleme amaçlı kullanılır. Sıcak ve soğuk depolama koşullarına uygun, el ile kopan yada filmik yüzeye yapışabilen versiyonları vardır.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.